Delfinek Dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Bo Lubimy POMAGAĆ

Zachęcam do licytacji zajęć nurkowych dla dzieci, cały dochód przeznaczony jest na fundację WOŚP
http://aukcje.wosp.org.pl/intro-nurkowe-dla-dziecka-od-8-lat-i5893390


❤️

Jeśli ani Ty, ani Twoja pociecha, nie macie 100% pewności, czy nurkowanie jest tym rodzajem aktywności, któremu Twoje dziecko chciałoby się oddać bez reszty? Zajęcia dla najmłodszych nurków, Bubblemaker, będą świetną okazją, aby to sprawdzić. Bubblemaker to inaczej Bąbel – mogą wziąć w nim udział dzieci już od 8 roku życia. Nurkujemy na wodach basenowych, których głębokość nie przekracza 2 metrów.

Przed rozpoczęciem praktycznych zajęć wyjaśnimy dziecku jak używać sprzętu, w jaki sposób wyrównywać ciśnienie oraz oczyszczać automat oddechowy i maskę. Omówimy także zasady oddychania pod wodą.

Z czasem przyjdzie czas na zajęcia praktyczne. Dzieci będą zanurzać się w na tyle płytkiej wodzie, aby mogły w niej stanąć. Pływanie będzie odbywać się samodzielnie, pod okiem instruktora. W szkole nurkowania Delfinek-Scuba kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo najmłodszych. Dlatego też, podczas zajęć jeden instruktor ma pod swoją opieką maksymalnie troje dzieci.

Podczas zajęć dzieci będą używały maski, płetw, neoprenowej pianki, butli, środka kontroli pływalności (BCD) z inflatorem oraz automatu oddechowego z manometrem. Wszystkim uczestnikom naszych kursów cały sprzęt udostępniamy na czas zajęć bez dodatkowych opłat.

Po zakończeniu zajęć, jako dowód uznania, wszystkim dzieciom wręczamy certyfikat i dyplom Bąbla:)

Zajęcia będą odbywały się na Basenie Miejskim w Świętochłowicach przy ulicy Zubrzyckiego 38, w każdy wtorek oraz czwartek od godziny 17:30 do 19:30

W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 515 621 914, za pośrednictwem adresu mailowego sekretariat@delfinek-scuba.plZAPRASZAMY DO LICYTACJI
Dodano:
Poniedziałek, 08 Styczeń 2018r.

NASZE KURSY

Zajęcia:
Intro - bublemaker , godzinne zajęcia zapoznawcze
Seal team - 5 zajęć
Seal team Master - 10 zajęć
Zajęcia w każdy wtorek oraz czwartek
od godziny 17:30 do 19:30
Miejsce: Basen Miejski w Świętochłowicach ul. Franciszka Zubrzyckiego 38

Numer Konta Bankowego
ING BANK ŚLĄSKI
59 1050 1243 1000 0091 2154 2501

Dziecko aby wziąć udział w programie Master, musi wpierw przejść szkolenie podstawowe. Dlatego najlepszym rozwiązanie jest skorzystanie z pakietu ''Seal team - 5 zajęć'', po których jest możliwość kontynuacji w pakiecie ''Seal team Master - 10 zajęć''. Chodzi oto, że misje master służą głowinie do szlifowania umiejętności nabytych na kursie podstawowym, poprzez zabawę .

PROFESJONALNY SPRZĘT

AQUALUNG Micron + Octopus Micron +automat oddechowy + manometr Mały, lekki, wydajny - idealny dla dzieci oraz młodzieży. Waga całego zestawu: ok. 900 g

Wszystkim uczestnikom naszych kursów cały sprzęt udostępniamy na czas zajęć bez dodatkowych opłat.

Warto przeczytać

MASZ PYTANIA?

Dokumenty

Pobierz dokumenty potrzebne do udziału w naszych kursach

Cennik