Najnowsze wiadomości

Przewóz Gratis
Dowóz na zajęcia i powrót z zajęć Gratis !!!Może chciałbyś skorzystać z zajęć nurkowania w naszej szkole ale mieszkasz daleko bądż rodzice nie mają czasu ?Nie ma problemu 
23.10.2017r.
Czytaj więcej
Nowy Basen
Wychodząc naprzeciw licznemu zainteresowaniu tematem Nauki Nurkowania Dla Dzieci Nasza Szkoła Delfinek-Scuba uruchamia dla Was kolejny basen . Tym razem w Sosnowcu w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3, przy ulicy Piłsudskiego 114 Zajęcia będą odbywały się w każdy piątek od godziny 17:45 do 19:15 Mamy w rezerwacji cały basen .
17.10.2017r.
Czytaj więcej
Podwodna konstrukcja
Nasza kolorowa konstrukcja dostarcza dzieciom wiele radości . Zarówno w pionie jak i w poziomie .Staramy się aby Dzieci podczas zajęć nurkowania zwracały uwagę zarówno na technikę ale również na dobrą zabawę .Widzimy, że podczas zabawy dzieci zapominają o stresie związanym z nowym środowiskiem a skupiając się na zabawie robią się coraz śmielsze a przez to stają się coraz lepszymi nurkami .
13.10.2017r.
Czytaj więcej
Gra Kóło i Krzyżyk
Witamy wszystkich zainteresowanych jak również tych do końca jeszcze nie przekonanych i zapraszam na wyjątkowe zajęcia w szkole nurkowania dla dzieci DELFINEK- SCUBA od ósmego roku życia
09.10.2017r.
Czytaj więcej
Busik
Nasza Szkoła Nurkowania Dla Dzieci , Dellfinek-Scuba ,zakupiła busik 9 - cio osobowy . Chcemy zapewnić dla naszych najmłodszych nurków jaknajlepsze warunki nie tylko podczas nurkowania ale również w drodze na i z nurkowiska.
04.10.2017r.
Czytaj więcej
8 powodów, które przemawiają za tym, aby zachęcić dziecko do nurkowania
Dzieci mogą zacząć nurkować już w wieku 8 lat. Jeśli zdobędą odpowiedni certyfikat, już w wieku 10 lat będą uprawnione do nurkowania na otwartych wodach w towarzystwie opiekuna. Zaś certyfikat PADI Open Water Diver, który umożliwia pełnoprawne nurkowanie na otwartych wodach, można zdobyć po ukończeniu 15 lat. Wielu ludziom nurkowanie kojarzy się ze sportem i dobrą zabawą. I słusznie. Ale czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad innymi zaletami wynikającymi z tego sposobu spędzania czasu? Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu, czym prędzej namówicie swoje dzieci na przygodę z nurkowaniem.
29.08.2017r.
Czytaj więcej
Czy Twoje dziecko jest gotowe do tego, aby rozpocząć przygodę z nurkowaniem?
W zajęciach szkoły nurkowania Delfinek Scuba mogą wziąć udział dzieci już od 8 roku życia. Rozumiemy, iż niektórym rodzicom może wydawać się, że to bardzo wcześnie. Czy to na pewno odpowiedni czas, na rozpoczęcie przygody z nurkowaniem? W jaki sposób rozpoznać, czy dziecko jest gotowe do tego, aby wziąć udział w zajęciach nurkowania? Na te, i kilka innych pytań, odpowiadamy w poniższym artykule.
01.09.2017r.
Czytaj więcej
Jak powstało PADI – historia dwóch przyjaciół, którzy postanowili zmienić świat nurkowania
Największa na świecie organizacja zrzeszająca nurków, PADI, została stworzona w 1966 roku przez dwóch przyjaciół z Illinois – Johna Cronina i Ralpha Ericksona.
02.09.2017r.
Czytaj więcej

NASZE KURSY

Zajęcia:
Intro - bublemaker , godzinne zajęcia zapoznawcze
Seal team - 5 zajęć
Seal team Master - 10 zajęć
Zajęcia w każdy wtorek oraz czwartek
od godziny 17:30 do 19:30
Miejsce: Basen Miejski w Świętochłowicach ul. Franciszka Zubrzyckiego 38

Numer Konta Bankowego
ING BANK ŚLĄSKI
59 1050 1243 1000 0091 2154 2501

Dziecko aby wziąć udział w programie Master, musi wpierw przejść szkolenie podstawowe. Dlatego najlepszym rozwiązanie jest skorzystanie z pakietu ''Seal team - 5 zajęć'', po których jest możliwość kontynuacji w pakiecie ''Seal team Master - 10 zajęć''. Chodzi oto, że misje master służą głowinie do szlifowania umiejętności nabytych na kursie podstawowym, poprzez zabawę .

PROFESJONALNY SPRZĘT

AQUALUNG Micron + Octopus Micron +automat oddechowy + manometr Mały, lekki, wydajny - idealny dla dzieci oraz młodzieży. Waga całego zestawu: ok. 900 g

Wszystkim uczestnikom naszych kursów cały sprzęt udostępniamy na czas zajęć bez dodatkowych opłat.

Warto przeczytać

MASZ PYTANIA?

Dokumenty

Pobierz dokumenty potrzebne do udziału w naszych kursach

Cennik