LISTA KURSÓW

Bubblemaker
Ani Ty, ani Twoja pociecha, nie macie 100% pewności, czy nurkowanie jest tym rodzajem aktywności, któremu Twoje dziecko chciałoby się oddać bez reszty? Zajęcia dla najmłodszych nurków, Bubblemaker, będą świetną okazją, aby to sprawdzić. Bubblemaker to inaczej Bąbel – mogą wziąć w nim udział dzieci już od 8 roku życia. Nurkujemy na wodach basenowych, których głębokość nie przekracza 2 metrów.
Więcej
PADI Seal Team
Czy wraz ze swoim dzieckiem zastanawialiście się kiedyś, jak to jest nurkować z latarkami, robić pod wodą zdjęcia specjalnym aparatem czy pływać bez wysiłku niczym astronauta w stanie nieważkości? Świetną okazją, aby poczuć to wszystko na własnej skórze, jest kurs Seal Team, organizowany przez naszą szkołę nurkowania dla dzieci – Delfinek Scuba. Seal Team to zajęcia, w których udział mogą wziąć dzieci od 8 roku życia. Po zakończeniu kursu, każdy uczestnik otrzymuje certyfikat PADI Seal Team. PADI to największa na świecie organizacja zrzeszająca nurków, można więc powiedzieć, że po zakończeniu kursu, nasi absolwenci oficjalnie stają się nurkami.
Więcej
PADI Master Seal Team
Czy wraz ze swoim dzieckiem zastanawialiście się kiedyś, jak to jest nurkować z latarkami, robić pod wodą zdjęcia specjalnym aparatem czy pływać bez wysiłku niczym astronauta w stanie nieważkości? Świetną okazją, aby poczuć to wszystko na własnej skórze, jest kurs Seal Team, organizowany przez naszą szkołę nurkowania dla dzieci – Delfinek Scuba. Seal Team to zajęcia, w których udział mogą wziąć dzieci od 8 roku życia. Po zakończeniu kursu, każdy uczestnik otrzymuje certyfikat PADI Seal Team. PADI to największa na świecie organizacja zrzeszająca nurków, można więc powiedzieć, że po zakończeniu kursu, nasi absolwenci oficjalnie stają się nurkami.
Więcej
Open Water Diver Junior
Open Water Diver Junior
Szkolenie kierowane jest dla dzieci w wieku od 10 do 15 lat.
Więcej
Open Water Diver
Open Water Diver – od 15 lat

OPEN WATER DIVER jest najpopularniejszym kursem nurkowym.
Więcej

NASZE KURSY

Zajęcia:
Intro - bublemaker , godzinne zajęcia zapoznawcze
Seal team - 5 zajęć
Seal team Master - 10 zajęć
Zajęcia w każdy wtorek oraz czwartek
od godziny 17:30 do 19:30
Miejsce: Basen Miejski w Świętochłowicach ul. Franciszka Zubrzyckiego 38

Numer Konta Bankowego
ING BANK ŚLĄSKI
59 1050 1243 1000 0091 2154 2501

Dziecko aby wziąć udział w programie Master, musi wpierw przejść szkolenie podstawowe. Dlatego najlepszym rozwiązanie jest skorzystanie z pakietu ''Seal team - 5 zajęć'', po których jest możliwość kontynuacji w pakiecie ''Seal team Master - 10 zajęć''. Chodzi oto, że misje master służą głowinie do szlifowania umiejętności nabytych na kursie podstawowym, poprzez zabawę .

PROFESJONALNY SPRZĘT

AQUALUNG Micron + Octopus Micron +automat oddechowy + manometr Mały, lekki, wydajny - idealny dla dzieci oraz młodzieży. Waga całego zestawu: ok. 900 g

Wszystkim uczestnikom naszych kursów cały sprzęt udostępniamy na czas zajęć bez dodatkowych opłat.

Warto przeczytać

MASZ PYTANIA?

Dokumenty

Pobierz dokumenty potrzebne do udziału w naszych kursach

Cennik