Open Water Diver

Rozpoczęcie kursu:
Sobota, 28 Czerwiec 2018r.
Zakończenie kursu:
Sobota, 30 Czerwiec 2018r.
Open Water Diver – od 15 lat

OPEN WATER DIVER jest najpopularniejszym kursem nurkowym.
W trakcie tego szkolenia Kurs OPEN zdobędziesz podstawową wiedzę na temat nurkowania i nabędziesz umiejętności, które pozwolą Ci, po otrzymaniu certyfikatu, który jest rozpoznawalny we wszystkich bazach nurkowych na całym świecie, na samodzielne planowanie i wykonywanie nurkowań z partnerem do maksymalnej głębokości 18 metrów.
Przeżyjesz wspaniałą podwodną przygodę w miłym towarzystwie i pod okiem doświadczonego instruktora. Nauczymy Cię nurkować tak, aby każde zanurzenie odbywało się bezpiecznie i zgodnie z planem nurkowym.
Po ukończeniu kursu OWD zapraszamy do kontynuowania przygody z nurkowaniem na kursie Advanced Open Water Diver, w wybranych zgodnie z zainteresowaniem kursach specjalizacyjnych lub na nasze ekspedycje nurkowo – podróżnicze w najlepsze miejsca nurkowe na całym świecie
Dodano:
Niedziela, 01 Kwiecień 2018r.

Zapisz się na nasze zajęcia

Formularz rejestracyjny

NASZE KURSY

Zajęcia:
Intro - bublemaker , godzinne zajęcia zapoznawcze
Seal team - 5 zajęć
Seal team Master - 10 zajęć
Zajęcia w każdy wtorek oraz czwartek
od godziny 17:30 do 19:30
Miejsce: Basen Miejski w Świętochłowicach ul. Franciszka Zubrzyckiego 38

Numer Konta Bankowego
ING BANK ŚLĄSKI
59 1050 1243 1000 0091 2154 2501

Dziecko aby wziąć udział w programie Master, musi wpierw przejść szkolenie podstawowe. Dlatego najlepszym rozwiązanie jest skorzystanie z pakietu ''Seal team - 5 zajęć'', po których jest możliwość kontynuacji w pakiecie ''Seal team Master - 10 zajęć''. Chodzi oto, że misje master służą głowinie do szlifowania umiejętności nabytych na kursie podstawowym, poprzez zabawę .

PROFESJONALNY SPRZĘT

AQUALUNG Micron + Octopus Micron +automat oddechowy + manometr Mały, lekki, wydajny - idealny dla dzieci oraz młodzieży. Waga całego zestawu: ok. 900 g

Wszystkim uczestnikom naszych kursów cały sprzęt udostępniamy na czas zajęć bez dodatkowych opłat.

Warto przeczytać

MASZ PYTANIA?

Dokumenty

Pobierz dokumenty potrzebne do udziału w naszych kursach

Cennik